Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Головна » 2018 » Березень » 13
13 березня в Шевченківському НВО проводились змагання з армреслінгу серед хлопців та дівчат старшої ланки. У змаганнях між хлопцями чемпіоном став Артеменко Олег, а його брат Артеменко Валерій у тяжкій боротьбі здобув II місце. Скоробатько Влад зайняв III місце. Серед дівчат переможницею стала Білошицька Поліна, II місце виборола Чижма Катя, а III місце здобула Сідлярук Богдана. Вболівальники підтримали своїх кумирів оплесками. Вітаємо наших призерів та переможців!!! Бажаємо їм міцного здоров'я та спортивних досягнень.
Переглядів:
517
|
Додав:
admin
|
Дата:
13.03.2018
|
| |
|
|
| | |