П`ятниця, 16.11.2018, 12:19
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт КЗ "Шевченківського НВО "ЗЗСО-ЗДО"

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту

Крок до зірок

 
 
 
Виявлення обдарованих дітей, їхній розвиток, пошук технологічних технологій професійної спрямованості обдарування є важливою проблемою психологічної і педагогічної науки. Обдарованість – це одна з найцікавіших таємниць особистості. Тому до теми виховання і навчання обдарованої дитини ми відносимся з усією серйозністю.
 
НАШІ "ЗІРОЧКИ"
 
Норик Оксана
19.05.2005 р.н.
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (2016-2017 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (2014-2015 н.р.)

 

 

 

 

 

Перевознюк Юлія
20.06.2003 р.н.
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (2016-2017 н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (2014-2015 н.р.)

 

 

 

 

 

 

 

 


Діхтярук Олена

31.01.2003 р.н.
 
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з зарубіжної літератури (2016-2017 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (2014-2015 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (2015-2016 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географїї (2016-2017 н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (2013-2014 н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (2016-2017 н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (2016-2017 н.р.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Бондар Анастасія
16.12.2001 р.н.
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (2016-2017 н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії (2015-2016 н.р.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нефедова Валерія
22.01.2002 р.н.
ІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (2013-2014 н.р.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Мазур Данило
10.08.2002 р.н.
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (2016-2017 н.р.)
 
 
 
Кузнєцова Ангеліна
12.05.2001 р.н.
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (2015-2016 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (2014-2015 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії (2015-2016 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (2015-2016 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (2015-2016 н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (2015-2016 н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (2015-2016 н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (2016-2017 н.р.)
 
 
 
 
 
 
Ляшевська Сніжана
11.04.2001 р.н.
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики (2015-2016 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (2015-2016 н.р.)
 
Нагорна Діана
07.09.2000 р.н.
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (2014-2015 н.р.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Устін Денис
2000 р.н.
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики (2014-2015 н.р.)
 
Скалацький Назар
23.02.1999 р.н.
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики (2012-2013 н.р.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Тимошенко Максим
01.07.1999 р.н.
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики (2011-2012 н.р.)
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (2013-2014 н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки (2013-2014 н.р.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Герасименко Юлія
20.07.1999 р.н.
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії (2012-2013 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії (2013-2014 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (2014-2015 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики (2014-2015 н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (2013-2014 н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології (2014-2015 н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії (2014-2015 н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (20014-2015н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики (2015-2016 н.р.)
 
 
Коваленко Владислав
16.04.1999 р.н.
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (2015-2016 н.р.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Коровай Карина
28.03.1998 р.н.
І місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (2014-2015 н.р.)
ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури (2012-2013 н.р.)
ІІІ місце  в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури (2013-2014 н.р.)
ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (2013-2014 н.р.)
V місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (2012-2013 н.р.)
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (2009-2010 н.р.)
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (2010-2011 н.р.)
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (2011-2012 н.р.)
І місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (2010-2011 н.р.)
І місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (2011-2012 н.р.)
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури (2011-2012 н.р.)
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури (2012-2013 н.р.)
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (2011-2012 н.р.)
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (2012-2013 н.р.)
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (2013-2014 н.р.)
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (2014-2015 н.р.)
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі світової літератури (2011-2012 н.р.)
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики (2013-2014 н.р.)
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики (2014-2015 н.р.)
І місце в конкурсі на кращий учнівський твір "Україна - єдина країна" у номінації "Проза" (2014-2015 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (2008-2009 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (2012-2013 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (2012-2013 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії (2012-2013 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії (2013-2014 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики (2012-2013 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури (2013-2014 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі світової літератури (2013-2014 н.р.)
ІІ місце в І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАНу відділення літературознавства, фольклористики, мистецтвознавства (2014-2015н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (2007-2008 н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (2013-2014н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі світової літератури (2012-2013  н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (2013-2014 н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (2014-2015 н.р.)
 
Кривошей Дарія
13.04.1998 р.н.
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (2010-2011 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології (2014-2015 н.р.)
ІІ місце в І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАНу відділення хімія та біологія (2012-2013н.р.)
ІІ місце в І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАНу відділення хімія та біологія (2013-2014н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (2011-2012 н.р.)
 
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії (2014-2015 н.р.)
 
 
 
 
 
Киченок Вікторія
29.10.1996 р.н.
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії (2011-2012 н.р.)
 
Рибакова Марія
04.12.1996 р.н.
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з світової літератури (2009-2010 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики (2012-2013 н.р.)
 
 
 
 
 Губар Катерина
22.03.1996 р.н.
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі світової літератури (2013-2014 н.р.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Компанець Віталій
04.08.1996 р.н.
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики (2013-2014 н.р.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Ващук Олександр
1996 р.н.
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики (2011-2012 н.р.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Держанівська Марія
01.10.1996 р.н.
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії (2008-2009 н.р.)
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з світової літератури (2008-2009 н.р.)
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії (2011-2012 н.р.)
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії (2012-2013 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з світової літератури (2009-2010 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики (2010-2011 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі світової літератури (2011-2012 н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології (2011-2012 н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (2012-2013 н.р.)
 
 
 
 Глей Дарина
21.08.1995 р.н.
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії (2008-2009 н.р.)
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії (2009-2010 н.р.)
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії (2010-2011 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії (2008-2009 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з педагогіки і психології (2011-2012 н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства (2010-2011 н.р.)
ІІІ місце  в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (2011-2012 н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства (2011-2012 н.р.)
 
 
Дзюба Ганна
05.10.1995 р.н.
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з світової літератури (2008-2009 н.р.)
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з світової літератури (2009-2010 н.р.) 
І місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (2010-2011 н.р.)
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі світової літератури.
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії (2010-2011 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (2010-2011 н.р.)
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури (2011-2012 н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики (2007-2008 н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики (2009-2010 н.р.)
ІІІ місце в І етапі захисту учнівських робіт МАН з англійської мови (2010-2011 н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (2011-2012 н.р.)
 
 
Мирошниченко Матвій
02.08.1995 р.н.
І місце в обласних змаганнях з велотуризму (Рокитнянський р-н) (2011 р.)
ІІ місце в обласних змаганнях з велотуризму (м. Буча) (2011 р.)
 
 
 
 
 
 
  
 
Неділько Тетяна
09.07.1994 р.н.
ІІІ місце в обласних змаганнях по водному туризму (2011р.)
 
 
 
 
 
Подольян Тетяна
23.09.1995 р.н.

І місце в Всеукраїнських змаганнях з велотуризму на дистанції "Ралі" (2011 р.)
І місце в обласних командних змаганнях з велотуризму (2011 р.)
І місце в районних змаганнях з велотуризму на дистанції "Фігурка" (ст. Ялинка) (2011 р.)
ІІ місце в районних командних змаганнях з велотуризму (м Буча) (2011 р.)
ІІІ місце в районних змаганнях з велотуризму на дистанції "Тріал" (ст. Ялинка) (2011 р.)
ІІІ місце в обласних змаганнях з велотуризму на дистанції "Крос" (2011 р.)
ІІІ місце в обласних змаганнях з велотуризму на дистанції "Фігурка" (2011 р.)
ІV місце в Всеукраїнських командних змаганнях з велотуризму (2011 р.)
 
    
 
 
 
 
Рубанка Вадим
16.02.1995 р.н.
І місце в обласних змаганнях з велотуризму (2011 р.)
ІІ місце в обласних змаганнях з велотуризму "Буча-тревел" (м. Буча) (2011 р.)
ІV місце в Всеукраїнських змаганнях з велотуризму (Вінницька обл., Немирівський р-н) (2011 р.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Шаулко Ірина
22.07.1995 р.н.
ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики (2010-2011 н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики (2011-2012 н.р.)
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (2011-2012 н.р.)
 
Пошук
Київський час
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Погода в цей час
Погода в Україні