Субота, 27.04.2024, 09:41
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт КЗ "Шевченківського НВО "ЗЗСО-ЗДО"

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 189
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту

Я-громадянин України

  

Організаційно-методична діяльність 
з національно-патріотичного виховання молоді

Розгляд стану реалізації заходів національно-патріотичного виховання учнів на засіданнях педагогічної ради. Забезпечення використання державної символіки України під час проведення масових заходів. Протягом року
Проведення круглих столів «Національно-патріотичне виховання в системі культурно-масової роботи» Протягом року

 

Інформаційно-пропагандистське забезпечення процесу
 національно-патріотичного виховання

Систематичне поповнення сторінки на веб-сайті школи «Національно-патріотичне виховання учнів» Протягом року
Вивчати, узагальнювати і пропагувати кращий досвід патріотичного виховання дітей та молоді, висвітлювати на науково-практичних конференціях, семінарах, методичних посібниках. Протягом року
Сприяти розширенню напрямів співробітництва навчальних закладів області із соціальними інститутами та громадськими організаціями з питань патріотичного виховання дітей та молоді. Протягом року

Заходи національно-патріотичної спрямованості

 

 

 

 

Вахти пам’яті (мітинги, покладання квітів, вшанування ветеранів, урочисті вечори):
- до  Дня пам’яті Крутів;
- до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав;
- до Дня захисника України;
- до Дня Чорнобильської трагедії;
- до Дня пам’яті жертв політичних репресій;
- до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні;
- до Дня партизанської слави;
- до Дня пам’яті жертв голодомору;
- до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС («Летять у Чорнобиль журавлі» - виховний захід до 28-річниці Чорнобильської трагедії). Конкурс на кращу листівку-привітання для ветеранів.

Протягом року

 

 

 

 


Квітень 

Проект «Їх іменами названі вулиці» Грудень 
Засідання «круглого столу» з участю працівників юстиції «Я – громадянин України, Україна – мій рідний дім»  
Проведення конкурсу солдатської та патріотичної пісні Протягом року
Проведення конкурсу плакатів на патріотичну тематику Протягом року
Тематичні екскурсії, вечори, наукові конференції, цикли історичних читань з вивчення історії та культури України Протягом року
Виконання робіт з упорядкування братських захоронень та могил загиблих воїнів, благоустрою території навколо пам’ятників воїнам інтернаціоналістам Протягом року
Проведення змагань з воєнно-прикладних видів спорту Квітень-травень
Конкурс на кращий відеоролик-привітання для ветеранів Великої Вітчизняної війни
Проведення операції «Турбота» по відвідуванню та привітанню ветеранів села.
Проведення Єдиного заняття Мужності на тему:
«Не гасити вогонь пам’яті»
Травень
Організація у школі виставки фото- та архівних документів, що ілюструють становлення та розвиток української державності Протягом року
Проведення змагань з гри «Що? Де? Коли?» на тему «Історія Вітчизни – історія майбутнього» Протягом року
Проведення виставки «Народна пам’ять про захисників Вітчизни» Протягом року
Проведення круглих столів «Козацтво в історії української держави» Протягом року
Цикл заходів, присвячених відзначенню Міжнародного дня рідної мови Лютий
Проведення циклу бесід «Державна символіка України» Протягом року
Організація заходів з відзначення найбільших духовних свят українського народу (Різдво Христове, Великдень, Трійця) Протягом року
Відзначення найбільш визначних подій в новітній історії української держави:
-День соборності України (виховний захід «Ми – діти твої, Україно!»
-День Конституції України;
-День державного прапора України;
-День незалежності України;
-День свободи;
-День збройних сил України

 

22 січня
28 червня
23 серпня
24 серпня
22 листопада
6 грудня


      


6 грудня ми відзначаємо славне свято – День Збройних Сил України. З цієї нагоди в Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено ряд тематичних заходів.
Учні 6 і 7 класів разом із Товстенко І.В. провели загальношкільну урочисту лінійку. Діти привітали усіх хлопців – майбутніх воїнів зі святом, побажали здійснення їхніх мрій.
Класні керівники та класоводи провели тематичні класні години. Шкільний бібліотекар Компанець Ю.М. підготувала експозицію «Збройні сили України».
У Конституції України сказано, що служба в Збройних Силах України, захист Вітчизни - почесний обов'язок кожного молодого громадянина. Ми віримо: наші хлопці, юнаки з честю виконуватимуть свій обов'язок перед Батьківщиною.


В рамках акції «16 днів проти насильства» 28 листопада в КЗ "Шевченківське НВО ЗЗСО-ЗДО" було проведено загальношкільну лінійку для учнів 5 – 11 класів. Підготувала та провела її разом із учнями 7-Б класу практичний психолог Бобко О. В.
Учням розповіли про історію виникнення цієї акції, її мету та оголосили план заходів, які  проводяться в школі з 25 листопада по 9 грудня.
Учні 7-Б класу прочитали чудові вірші, які закликали всіх до майбутнього життя без насильства… Діти переглянули відеопрезентації, які змусили  замислитися над  проблемою  насильства у дитячому світі.


 

«Запали свічку» — акція, яка відбувається у День пам'яті жертв голодоморів, тобто у 4-ту суботу листопада щороку. 
Традиційно о 16.00 пам'ять загиблих під час геноциду українського народу вшановують хвилиною мовчання та встановлюють запалену свічку на підвіконня. До акції долучились учні КЗ "Шевченківське НВО ЗЗСО-ЗДО". Тримаючи в долоньках запалені свічечки, діти вшанували невинних жертв Голодомору

 

 


Пекельні цифри та слова
І серце б’ють, неначе молот.
Немов прокляття ожива
Рік 33. Голод… Голод…

25 листопада в КЗ "Шевченківське НВО ЗЗСО-ЗДО" пройшла лінійка – реквієм присвячена Дню пам'яті жертв Голодомору 1932 - 1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні "Страшні сторінки нашої історії"  .
Метою заходу було поглибити знання в дітей про роки голодомору в Україні та його наслідки для українського народу, формувати історичне мислення, виховувати в учнів повагу до історичного минулого свого народу. Учні зачитали вірші про ті трагічні події та розповіді очевидців.
Підготувала і провела лінійку вчитель історії Таран Е.В.


День Гідності і Свободи свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2014 року).
Сьогодні у КЗ "Шевченківське НВО ЗЗСО-ЗДО" відзначили 3-тю річницю День Гідності і Свободи. Підготувала та провела урочисту лінійку-реквієм «Майдан – шлях до свободи» Товстенко І.В., ЗВР, разом з активістами учнівського самоврядування.
Діти розповіли про це нове свято та про ті передумови, завдяки яким воно з'явилося. Вірші, які декламували діти, викликали сльози у всіх присутніх, бо біль втрат ми відчуваємо і сьогодні.
Учні та вчителі в скорботі схилили низько голови перед пам'яттю Небесної Сотні та воїнів – захисників України, які загинули за Україну.
Слава Україні! Героям слава! 


Сьогодні, 9 листопада, учні нашої школи долучилися до написання ХVІ  Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, що приурочений до відзначення Дня української писемності та мови. Метою даної акції є  пропагування грамотності, підтримка та розвиток державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури.
Цю унікальну акцію Національна радіокомпанія України започаткувала ще 2000 року. Відтоді щороку ми — вчителі та учні КЗ "Шевченківське НВО ЗЗСО-ЗДО" —  берем участь у написанні радіодиктанту та з’ясовуєм, наскільки добре знаємо рідну мову, а ще – демонструєм солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці спілкувалися українською мовою і зберегли її для нащадків.
Цей диктант — наче різдвяна свічка, біля якої об’єднуються мільйони українців по всьому світу. Сьогодні диктант — це обов’язок, адже у постмайданному суспільстві та під час війни кожен з нас повинен діяти на благо розбудови вільної та незалежної України.

Ми пишемо #радіодиктант 09.11. 2016    11.30 . Приєднуйтеся!

В рамках проведення ХІV  Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, учні Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у флешмобі, що був запропонований на сторінках соціальної мережі «Facebook».


9 листопада у Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася урочиста лінійка з нагоди Дня української писемності та мови «Мова калинова», яку підготували учні 5-Б класу під керівництвом класного керівника Хоменко Н.Г.
Виступ поєднав у собі найкращі зразки поезії про рідну мову, а також розповідь про історію походження  і розвитку української писемності та мови від Нестора Літописця до сьогодні.
У святковому залі зібралися усі, хто шанобливо ставиться до рідної мови, вшановує азбуку, правопис та літературну мову.
Усі учні були одягнені у вишиванки, вони добре підготувалися, декламували напам'ять з інтонацією, чітко і виразно, намагалися донести зміст творів до слухачів, радили, щоб частіше згадували про мову,і не тільки у святкові дні.
Проведений захід довів, що рідна мова – це духовна святиня. Такі свята гартують усіх нас на шляху до відродження духовності, зміцнення державності, формування громадського світогляду. Адже кожен народ відбувся лишень тоді, коли усвідомив себе у рідному слові.


9 жовтня 2016 року в актовій залі Глей Г.К., класовод 2-Б класу, підготувала і провела святкову лінійку до Дня української мови та писемності для учнів 1-4 класів.
Діти переглянули цікаву презентацію про історію виникнення письма, коли і як народилося слов'янська писемність і абетка. Учні натхненно декламували вірші про рідну мову.
Ми вважаємо, що шана й любов до рідної мови – ознака справжнього патріота й громадянина України.

 


В усіх народів світу існує повір'я, 
що той, хто забув звичаї своїх батьків, 
карається людьми i Богом. 
Він блукає по світі, як блудний син 
і ніде не може знайти собі притулку та пристанища, 
бо він загублений для свого народу. 
(Читання в ролях поеми М. Вороного «Євшан-зілля»).

 

13 жовтня в  Шевченківській ЗОШ І – ІІІ ступенів  учні 4-А класу з класоводом Петренко О.В. влаштували для молодшої ланки свято Покрови. Ведучі розповіли про походження свята, учасники шкільного хору заспівали веселі пісні, а потім влаштували розваги та змагання.

Діти з задоволенням брали участь у конкурсній програмі. Свято скінчилось піднесеним настроєм та позитивними емоціями всіх учасників.


13 жовтня в актовій залі Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшла тематична лінійка до Дня Захисника України для учнів 5 – 11 класів.
В цей урочистий день діти привітали всіх, хто причетний до цього високого звання. Свято мужніх та хоробрих захисників вітчизни за нинішніх обставин потребує особливої уваги, бо боротьба за незалежність України продовжується і зараз. У цій страшній боротьбі наш народ і наша армія мужніє, вдосконалюється і перемагає.
Всі присутні низько схилили голови перед пам'ятю і подвигом славних синів України, героїв небесної сотні і героїв АТО та вшанували їх хвилиною мовчання.


10 жовтня, напередодні свята Дня захисника України, вчитель фізичної культури, Глей О.В., підготував і провів урок-естафету “КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ” серед учнів других класів. 
Учні готувалися до цього змагання заздалегідь.Вони виготовили емблеми,  гасла для вболівальників, обирали девізи та назви команд. Змагання розпочалося із шикування та привітання команд: «Дзвіночки» учні 2-Б класу і «Берегиня» учні 2 – А клас. Учні виборювали перемогу у п’яти конкурсах, а саме: «Передача листа», «Захисник фортеці», «Швидкі вершники», «Звари куліш», «Конкурс отаманів». 
Діти з честю впоралися з усіма завданнями козацької естафети і не посоромилися звання нащадків славних українських козаків. Всі залишились задоволені, перемогла «дружба».


Сьогодні Україна і весь світ вшановує жертв злочину, що забрав понад 100 тисяч життів.
У Шевченківській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулася лінійка – реквієм для учнів 5-11 класів.
Сьогодні ми зібралися, щоб ще раз згадати і відчути трагізм сторінок минулого. За три роки фашистської окупації Києва Бабин Яр став колосальною за масштабами братською могилою понад ста тисяч людей. Діти не стримували сліз при перегляді презентації, яку підготувала Таран Е.В., вчитель історії. Учні вшанували загиблих хвилиною мовчання.
Мир – це головне, що потрібно сьогодні. Памʼятаючи про трагедію минулої війни, ми з болем чекаємо закінчення війни на території нашої держави.


21 вересня в Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ступенів  була проведена лінійка до Міжнародного дня миру  для учнів молодшої  та старшої ланки. Метою проведення цього заходу  було ознайомлення з історією започаткування цього свята; виховувати у дітей почуття патріотизму , національної гордості любові до рідного краю. Учні 8-А класу підготували інформацію, показали презентацію та привітали всіх присутніх з цим святом. Всі взяли участь у флешмобі  «Ми за Мир»

Хай же мир і дружба поєднають всіх,

І дзвенить дитячий безтурботний сміх.

Нам зоріє доля світла і ясна.

Рідна мати Батьківщино,

Ти ж у нас одна.


13 вересня в Шевченківській ЗОШ І – ІІІ ступенів були проведені заходи присвячені Дню пам'яті жертв фашизму. В актовому залі пройшла лінійка - реквієм приурочена цій трагічній сторінці в світовій історії. Діти переглянули презентацію про Першу світову війну, а також сучасні події, що відбуваються на Сході нашої країни. Учні 9 класу підготували повідомлення 
Сьогодні ми вшановуємо невинних жертв, а  також тих відважних людей, які  ризикуючи власним життям рятували свою землю від фашистів. Ми низько вклоняємося їхньому подвигу.

 

 


Пролунав перший дзвоник у Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, покликавши дітей на перший урок, присвячений 25-річниці Незалежності України.
 Учні початкових класів переглянули мультфільми, розроблені анімаційним розважально-пізнавальним телеканалом ПЛЮСПЛЮС. Проект «Це наше і це твоє» зацікавив дітей своїми яскравими та зрозумілими розповідями про геніальні винаходи,природні багатства та блискучі ідеї, що прославляють нашу Україну.
Творчо підійшли до проведення уроку класні керівники 5 - 11 класів. При проведенні уроку вчителі зосередили увагу на питанні історії українського державотворення. В кожному класі використовувалися зображення державної символіки України, портрети видатних українців, елементи народної символіки.
Перший урок довів, що наші учні мають високу патріотичну свідомість та міцну громадянську позицію.


В Україні та Японії для дітей розпочався проект «Мир на крилах», який покликаний нести надію на мир та обмін доброю волею між нашими країнами.
Цей проект  має на меті збудувати символічний місток доброти від України до Японії, створюючи журавликів (символ добробуту, здоров’я та щастя) з паперу кольорів японського та українського прапорів. На крилах журавликів учасники напишуть добрі побажання японським дітям і цих журавликів згодом передадуть в Японію.
Учні Шевченківської ЗОШ також приєдналися до цього проекту. 
Учням середніх та старших класів практичний психолог Бобко О. В. розповіла передісторію цього проекту. Діти дізнались про маленьку японську дівчинку Садако Сасакі, яка завдяки своїй витримці та любові до життя вчить нас співчувати один одному, не лишатися осторонь чужого горя.
Учням було показано презентацію про історію Садако Сасакі і паперових журавликів. Крім цього було представлено відеоурок створення журавлика. Учні віднеслись до цього з глибоким розумінням, і під керівництвом Демиденко І. В., яка навчає дітей основам паперопластики, кожен із задоволенням виготовив свого журавлика.


Мова… Співуча й натхненна, гнана й переслідувана, принижена й охрещена «холопською» вона була є і буде коренем народу.
Усім нам слід зрозуміти, що збудувати вільну й незалежну Україну зможуть лише люди об’єднані однією метою і материнською мовою.
До Дня рідної мови 22 лютого 2016 року учні середніх класів Шевченківської ЗОШ під керівництвом Діхтярук Т.І. нагадали для себе значення мови, її історичні віхи. Втішалися багатством рідної української мови та пробуджували у собі гордість за свою мову, свою Батьківщину – Україну. Учнівське братство відчуло свою приналежність до України та єдність у рідній мові. Кожен відчув, що це свято, свято його рідної мови, а значить і його, як носія мови.


19 лютого в нашій школі  відбулася лінійка-реквієм «Герої не вмирають, доки ми їх пам’ятаємо» 
Мета заходу - вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення  любові до Батьківщини, виховання  патріотичної свідомості,  бажання стати гідними громадянами України. Учні 11 класу на чолі з класним керівником Хоменко Н.Г. підготували мультимедійну презентацію про події, що відбувалися на Майдані взимку 2014 року, ознайомили присутніх з причинами виникнення народного спротиву. 

Нікого не залишили байдужими віршовані рядки та пісні, що народились на Майдані у схвильованому виконанні учнів. 
Хвилиною мовчання та палаючою свічкою, що передавалася з рук в руки, учні школи вшанували пам’ять героїв Небесної сотні. Відлік метронома зливався зі стукотом юних сердець…. 

А сотню вже зустріли небеса…
Летіли легко, хоч майдан ридав.
І з кров’ю перемішана сльоза
А батько сина ще не відпускав!


З давніх-давен український народ підтримує священну традицію – вкарбувати у свідомість прийдешніх поколінь пам’ять про бойові подвиги кращих синів і дочок, які сповна виконали свій військовий обов’язок.
Афганістан… Уже більше 20 років у нашій свідомості прописалося це слово не як географічна назва далекої мусульманської країни, а як синонім людського лиха, справжнього людського пекла.   За кожним воїном-афганцем – своя доля, свій життєвий подвиг, свій крок у безсмертя. 
15 лютого відзначається  скорботний День пам’яті воїнів - афганців.
Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих наших земляків, воїнів-інтернаціоналістів,  які  не повернулися живими до батьківських осель.
Учні 9 класу підготували  та провели 15 лютого 2016 року тематичну лінійку-реквієм ««Афганістан - мій  біль,  моя  пекуча  пам’ять». Презентація про афганську війну, поезії, пісні, вистраждані в Афганістані і про Афганістан пройшли крізь  юні серця учнів, і вони  зрозуміли, що найстрашніше і найбезглуздіше у світі – це війна.


15.10.2015р. у Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято-зустріч з учнем нашої школи воїном-учасником АТО, Давиденком Романом Анатолійовичем.
Діти з нетерпінням чекали на зустріч і відповідно готувалися до неї. Програма заходу була насичена: шкільний ансамбль виконав пісні на патріотичну тематику, Салинко Вероніка та Борисенко Тетяна, учениці 6-А класу, декламували власні вірші, Діхтярук Олена та Пономаренко Віктор подарували незабутній вальс, а Скоробагатько Владислав заспівав стрілецьку пісню. Початок свята супроводжував відеоролик про події на сході України, а діти виконували пісню С. Вакарчука «Не твоя війна», від якої в усіх присутніх з’явилися сльози на очах.
Роман Анатолійович почув слова подяки від директора школи, Сігачової Л.А., та учнів школи за його мужність, героїзм та відвагу.
Роман Анатолійович був зворушений зустріччю з школярами, подякував за запрошення і поділився своїми спогадами.
На згадку про цю зустріч президент школи, Скоробагатько В., подарував воїну прапор України, який, сподіваємось, вбереже нашого Романа Анатолійовича і буде для нього справжнім оберегом.
Зустріч показала, що кожна дитина відчуває свою причетність до того, що відбувається в країні та вдячність всім тим, хто боронить рідну Україну.


По всіх класах Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов Перший урок на тему: "Україна - єдина країна".
Мета першого уроку розширити поняття учнів про єдність, незалежність і суверенність нашої держави; розвивати в учнів бажання брати посильну участь у розбудові і зміцненні своєї держави; виховувати майбутнього захисника своєї Вітчизни та формувати активну громадянську позицію щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів.
Вчителі разом з дітьми творчо підійшли до підготовки уроку. Завчасно класні кімнати були прикрашені національною символікою, вишитими рушниками та квітами. Під час уроку звучали поезії видатних українських письменників про рідну землю, мову солов'їну, чарівний край. А в деяких класах звучала невмируща українська пісня, яка здатна об'єднати людей, зцілити душу, надихнути на подвиг.
В кожному класі були вшановані герої "Небесної сотні"  та воїни, які загинули виборюючи нашу незалежність на сході України хвилиною мовчання. 


16 вересня, в рамках Тижня Державності,  для учнів 1-4 класів було проведено лінійку "Моя країна - Україна". Завданням вчителів було ознайомити дітей з національними символами України, формувати їхню національну свідомість, любити і поважити свою державу, мову, культуру. Учні 4 класу в національному одязі декламували вірші та розповідали про символи України і цим розширювали інтереси школярів.
Для учнів 5-11 класів було проведено усний журнал "Свято Державного прапора" покликаний формувати в учнів національну свідомість,виховувати патріотів рідної держави, поваги до її символів, розширювати пізнавальні інтереси школярів.

 


20 вересня в нашій школі пройшов флешмоб до Міжнародного Дня миру. В ньому взяли участь учні 1-4 класів, які прийшли до школи в національному одязі. Взявшись за руки, діти утворили фігуру голуба - символ миру. Бо всі ми прагнемо щоб на нашій рідненькій Україні панував мир.

 

 

 

 


14 жовтня у Шевченківській школі учні 5-Б та 6-Б у народних українських костюмах під керівництвом Дізтярук Т.І. відтворили звичаї святкування Покрови. Глядачі, а це учні 5-х, 6-х,7 класів дізнались як відзначали свято Покрови на Україні. Як святкували це свято козаки. Як молились Божій Матері, просячи Покрову для себе. Як сусіди обмінювались хлібом, щоб вистачило на всю зиму надбаного збіжжя, дівчата гадали, а майстри толокою покривали вдові хату. 
Діти відкрили для себе свято Покрови та зрозуміли його значення для українців.

 

 


Щоб розширити і закріпити знання учнів про Україну та її культуру, історію, звичаї, перевірити  та доповнити знання про козаків – славних захисників рідної землі для учнів 6-х класів була проведена вікторина «Козацька Україна».
У конкурсній програмі взяли участь дві команди «Січ» (6-Б клас) та «Сокіл» (6-А клас).
Учасників та глядачів настільки захопила конкурсна програма, що вони й не зчулися як пройшло 5 турів:
І – «Знавці козацтва»,
ІІ – «Козацькі хронографи»,
ІІІ – «Чи знаєш ти Україну»,
ІV – «Козацькі шифрувальники»,
V – «Козацькі розумники».
Провела вікторину, вчитель історії, Таран Е.В. За результатами конкурсу перемогла команда «Січ» учнів 6-Б класу. Проте солодкі призи отримав кожен учасник.


10.11.12р. учням нашої школи було запропоновано учнівським самоврядуванням прийняти участь у флешмобі до Дня української писемності та мови.
Бажання, аби день рідної мови став святом для кожного об’єднало дітей і всі вони прийшли до школи у національному вбранні.

 

 

 

 


10 листопада учні 5-А класу з класним керівником Орловою Л.М. влаштували свято Рідної мови та писемності. Діти – вбрані в національний одяг вітали зі сцени гостей свята. Учні інсценували уривки з різних поетичних творів, співали народні пісні і таким чином збагачували знання учнів про значення мови у житті та навчанні дитини.
Мово рідна, слово рідне,
то вас забуває,
Той у грудях не серденько,
Тільки камінь має.
Як ту мову можна забути,
Котрою учила
Нас всіх ненька говорити,
Ненька наша мила?
Учні закликали любити не лише мову, а й нашу рідну неньку Україну.


 

11 листопада Соболевська Л.І. разом зі своїми учнями 3-А класу провела лінійку для початкової школи приурочену до Дня української писемності та мови.
Діти читали вірші видатних українських письменників про рідну мову, співали пісні. Мета заходу: сприяти формуванню пошани до рідної мови, гордості за неї, бажання берегти її і захищати.
 Вкраїнське слово!.. Як красиво!
 Щемкі пробуджує чуття.
 О слово! Ти – одвічне диво!
 Тобі дивуюсь все життя.


21 листопада в рамках  проведення заходів з відзначення Дня Гідності та Свободи в Україні в Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено виховні години для учнів 5-11 класів. Під час їх проведення учні переглянули презентації та відеофільми, прослухали пісні, народженні Революцією гідності, та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

 

 

 

 


24.11.2004р. в нашій школі пройшла лінійка-реквієм «Розіп’ята душа на хресті всесвітньої печалі».
Вчитель історії, Таран Е.В., ознайомила учнів з історичними передумовами виникнення голодомору, з політикою більшовиків проти українського народу.
Діти вшанували світлу пам’ять безвинно замучених голодом. Мета заходу: виховувати в учнів особистісні риси громадянина України, патріотизм, розвивати у дітей траурний етикет, дотримання традицій вшанування пам’яті померлих і загиблих.

 

 


 

Пошук
Київський час
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Погода в цей час
Погода в Україні