Вівторок, 10.09.2024, 17:49
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт КЗ "Шевченківського НВО "ЗЗСО-ЗДО"

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 189
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту

Знані люди села

 
Вильотник Марія Данилівна -
вчителька іноземної мови. Нині пенсінер, частий гість нашої школи. Завжди усміхнена, доброзичлива, невиправний оптиміст. Прекрасна жінка, яка пише хвилюючу прозу та чудові вірші.
Марія Данилівна є автором слів Гімну Шевченківської школи.
Вручає вам вересень долі дитячі,
Дорожчої долі у світі немає.
Бажаю терпіння, здоров’я, удачі,
Любові й пошани у рідному краї.
 
Хай будуть веселі події й комічні,
Здісниться хай безліч цікавих ідей.
Тож сійте розумне, добре і вічне,
Красиві мадонни нерідних дітей.
                                   М. Вильотник
 
 

Кононова Олександра Миколаївна  
народилася 27 лютого 1991 року, с. Шевченкове Броварського району Київської області, випускниця Шевченківської школи.
Українська біатлоністка, триразова чемпіонка Зимових Паралімпійських ігор 2010.
Майстер спорту міжнародного класу з лижних гонок (2009 рік), триразова чемпіонка, дворазова срібна і дворазова бронзова призерка з лижних гонок та переможниця кубку світу-2007 з біатлону, пізніше — багаторазова чемпіонка, дворазова срібна і дворазова бронзова призерка з лижних гонок та дворазова срібна призерка кубку світу 2008 з біатлону серед спортсменів-інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату.
Дворазова бронзова призерка з лижних гонок (довга дистанція, середня дистанція) та срібна і бронзова призерка з біатлону (гонка переслідування, довга дистанція) кубку світу 2009 року у м. Сьюсьоен (Норвегія), чемпіонка з біатлону (довга дистанція) та дворазова срібна призерка (естафета, спринт) з лижних гонок чемпіонату світу 2009 року з лижних гонок та біатлону у м. Вуокатті (Фінляндія). Виборола дві золотих медалі з біатлону та срібло з лижних гонок у фіналі кубку світу 2009 року у м. Маунт Вашингтон, Канада.; також два золота в змаганнях з біатлону і одну золоту нагороду та бронзу з лижних гонок кубку світу 2009 року у м. Вістлер (Канада).
 
 
Кудін Анатолій Петрович – 
доктор фізико-математичних наук, проректор з дистанційної освіти та інноваційних технологій навчання Національного педагогічного університету ім. Драгоманова.

Народився 2 січня 1959 року в с. Рудня Броварського району Київської області. Випускник Шевченківської середньої школи. У 1980 році закінчив Київський державний педагогічний інститут імені О.М. Горького з відзнакою, 1980-1983 аспірантура КДПІ імені М.Горького. З 1983 року працює у КДПІ імені М.П.Драгоманова, нині НПУ імені М.П.Драгоманова.

З 1980 по 1983 р.р. Кудін А. П. навчається в аспірантурі КДПІ імені М. Горького. З 1984 р. –– зарахований на посаду асистента кафедри експериментальної і теоретичної фізики та астрономії КДПІ імені М. Горького.

У 1986 р. А.П. Кудін захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності «фізика напівпровідників і діелектриків» (Спеціалізована Вчена рада Інституту прикладної фізики АН МРСР, м. Кишинів) та 2 липня 1986 р одержав диплом кандидата фізико-математичних наук.

У 2005 р. –– захистив докторську дисертацію «Фізичні властивості і дефекти структури в бінарних фосфідах А2В5 і А3В5» зі спеціальності «фізика напівпровідників і діелектриків» (Спеціалізована вчена рада Інституту фізики напівпровідників імені В.Є. Лашкарьова НАН України) та 9 лютого 2005 р. одержав диплом доктора фізико-математичних наук.

Нині завідувач кафедрою інформаційно-комунікаційних технологій навчання Інституту дистанційного навчання НПУ імені М. П. Драгоманова (з 2007 р.), професор кафедри експериментальної і теоретичної фізики та астрономії, академік АН Вищої Школи України (з 2007 р.), член спеціалізованої вченої ради Д 26.053.038 (13.00.02. – теорія і методика навчання (фізика)), член спеціалізованої вченої ради К 26.053.05 (13.00.02 – теорія і методика трудового навчання), член редколегії Енциклопедії сучасної України, НАН України, м. Київ.

Анатолій Петрович здійснює успішну викладацьку діяльність: на кафедрі експериментальної і теоретичної фізики та астрономії НПУ імені М.П. Драгоманова читає лекційні курси з теоретичної фізики (класична механіка, електродинаміка, термодинаміка, квантова механіка, ядерна фізика, фізика елементарних частинок), астрономії, астрофізики, експериментальної фізики, ведення лабораторних практикумів з астрономії і спеціального практикуму з фізики твердого тіла; на кафедрі інформаційно-комунікаційних технологій і електронних засобів навчання ІДН НПУ імені М.П. Драгоманова –– лекційний курс «Інформаційно-комунікаційні технології у вищій школі», «Цифрові освітні ресурси».

До наукових здобутків Кудіна А.П. слід віднести: створення технології керування фізичними властивостями бінарних напівпровідників і розробка ряду приладів на їх основі; розробка лабораторного практикуму з фізики твердого тіла для студентів фізико-математичного інституту; наукову концепцію і реалізацію проекту «Електронна педагогіка», що має на меті створення інформаційно-освітнього середовища НПУ імені М.П. Драгоманова на основі комп’ютерних технологій.

 
Полька Надія Степанівна – 
член-кореспондент академії медичних наук України, заступник директора ІГМЕ ім. Марзєєва з наукових питань.

Народилася 08.10.1948 р., член-кореспондент НАМН України, обрана 28.12.2011р. за спеціальністю гігієна дітей та підлітків, доктор медичних наук (2001 р.), професор (2010 р.), завідувач лабораторії гігієни дітей та підлітків ДУ «Інститут гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзєєва НАМН України» (1992-2003 рр.), заступник директора ДУ «Інститут гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзєєва НАМН України» з наукової роботи  (з 2003 р.)
Полька Н.С. є визнаним авторитетним фахівцем в галузі гігієни і особливо в науковому напрямі – гігієна дітей та підлітків. Досягла вагомих наукових  та практичних результатів у вирішенні  проблем  та профілактики негативного впливу чинників зовнішнього  і внутрішкільного середовища на  формування здоров’я та психофізичний розвиток дітей; гігієнічного супроводу проектування, розміщення, будівництва та оснащення дитячих закладів; гігієни навчання та виховання дітей в умовах реформування і модернізації освіти в Україні, відпочинку та оздоровлення їх.
 Вперше в Україні встановила негативний вплив надвисоких частот електромагнітного випромінювання на здоров’я та морфофункціональний стан дитячого населення. Експериментально встановила особливості та підвищену чутливість зростаючого організму до дії електромагнітних полів, обгрунтувала необхідність гігієнічної регламентації електромагнітних полів в оточуючому середовищі. А також вперше для здійснення запобіжного та поточного санітарного нагляду за загальноосвітніми закладами обгрунтувала гігієнічні нормативи по регламентації: тривалості роботи за комп’ютерами школярів різного віку і стану здоров’я; параметрів фізичних чинників, що створюються комп’ютерами в навчальних приміщеннях; параметрів меблів і ергономічного облаштування робочого місця для учнів; розробила гігієнічні вимоги до комп’ютерної техніки навчального призначення. Все це дозволило ввести в практику охорони здоров’я ряд нормативних та інструктивно-методичних документів.
 Тісно співпрацює з фахівцями Академії педагогічних наук України, наукових установ Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства регіонально розвитку та будівництва України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Найвагоміших спільних наукових результатів, які були впроваджені в практику, було досягнуто при фізіолого-гігієнічному обгрунтуванні основ збереження здоров’я дітей за час отримання освіти.
 Надія Степанівна -  кординатор міжнародних програм, що викону-ються в Україні під патронатом ВООЗ: «Молодь і тютюн» з глобального опитування підлітків про тютюнопаління (ГОПТ), «Навколишнє середовище шкіл та респіраторне здоров’я дітей», а з 2011 р. виступає національним координатором від нашої країни в Європейському процесі «Навколишнє середовище і здоров’я».
 Веде велику і плідну наукову роботу, як головний позаштатний спеціаліст Міністерства охорони здоров’я України, бере активну участь у розробці документів санітарного законодавства, у роботі міжвідомчих робочих груп з питань охорони здоров’я дітей та підлітків.
 Автор понад 235 наукових праць, серед яких 5 монографій, 2 патенти, 23 методичні вказівки та рекомендації, 22 нормативні документи.
 Створила наукову школу в галузі гігієни дітей та підлітків. Під її керівництвом підготовлено 7 кандидатських і 1 докторська дисертації.
 Являється  заступником  голови Вченої ради Інституту та голови спеціалізованої Вченої ради Д 26.604.01 ;  заступником голови Експертної ради Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з питань проведення експертизи дисертаційних робіт з профілактичної медицини; очолює секцію «Наукові основи гігієни дітей і підлітків»  Проблемної комісії «Гігієна навколишнього середовища» МОЗ та НАМН України; заступником  голови експертної комісії Інституту; головою Профільної комісії з розробки та впровадження нормативних документів в галузі  гігієни дітей та підлітків при МОЗ України; членом редакційних колегій фахових видань: журналу «Довкілля та здоров'я» та збірника наукових праць «Гігієна населених місць»; членом редакційної ради польського щорічного видання «Zdrowie i Społeczeństwo» («Здоров’я і суспільство»).
 Неодноразово нагороджувалась грамотами МОЗ України та НАМН України, Почесною грамотою Міністерства освіти та науки України, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, в 2011 році нагороджена Почесною грамотою Верховної Ради України.
 Основні наукові праці: «Фізичний розвиток дітей різних регіонів Украї-ни. Міські школярі» (2000) ; «Гігієнічне обгрунтування принципів і критеріїв безпечного застосування комп’ютерної техніки у навчанні дітей» (2001); «Фізичний розвиток дітей різних регіонів України. Міські дошкільники» (2003); «Удосконалення медико-профілактичного забезпечення дітей у загальноосвітніх навчальних закладах - вимога часу»  (2009) ; «Сучасні наукові дослідження з гігієни дитинства і їх значення для практики» (2010);  «Профілактика неінфекційних захворювань, що пов`язані зі способом життя, особливостями харчування та фізичною активністю – вагомий напрям національної стратегії охорони здоров`я населення України» (2010); «Гігієнічне забезпечення умов життєдіяльності дітей: проблеми та шляхи їх вирішення» (2011).
 
Горюк Максим Степанович – 
кандидат технічних наук, заступник завідуючого відділом магнітної гідродинаміки фізико-технологічного інституту металів та сплавів НАН України.
 
 

 

Пошук
Київський час
Календар
«  Вересень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Погода в цей час
Погода в Україні