Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Головна » 2014 » Жовтень » 29
В рамках співпраці Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів з Жіночим консорціумом України представники нашого колективу відвідали семінар-тренінг «Планування роботи з питань попередження насильства в шкільному середовищі», що був організований Жіночим консорціумом України за підтримки шведської громадської організації Збережемо дітей (Save the Children Sweden) з 27.10 по 28.10.2014р.
Провела тренінг Віві Елізабет Хавія, що працює зі школами з питань оптимізації ресурсів навчальних закладів для боротьби з принижуючими гідність поводженнями та дискримінацією.
Під час проведення семінару-тренінгу учасники ознайомилися з алгоритмом дій щодо організації роботи
...
Читати далі »
Переглядів:
461
|
Додав:
admin
|
Дата:
29.10.2014
|
| |
|
|
| | |