Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Головна » 2019 » Лютий » 20 » День пам'яті Героїв Небесної Сотні
22:58 День пам'яті Героїв Небесної Сотні |
Сьогодні, 20.02.2019, пам’ятний день – День Героїв Небесної Сотні. Учні Шевченківського НВО цього дня підготували лінійку та створили стенд на якому всі бажаючі могли прийти і залишити ангелочки та журавлики пам’яті і таким чином увіковічнити велику людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, сили духу та стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
Діти запалили свічку пам’яті та вшанували всіх загиблих хвилиною мовчання.
|
Переглядів: 438 |
Додав: admin
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|
|
| | |