Субота, 27.07.2024, 07:38
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт КЗ "Шевченківського НВО "ЗЗСО-ЗДО"

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 189
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту
Друзі сайту

ЗНО

ЗНО: 
http://testportal.gov.ua - Український центр ЗНО.
http://kievtest.org.ua - Київський центр ЗНО. 

 
Регіональні центри оцінювання якості освіти
Київський РЦОЯО
(м. Київ, Київська область , Черкаська область) 

Адреса: 07400, Київська обл., м. Бровари, вул. Незалежності, 14б.
Контакти: Тел.: 8-044-360-70-04
Веб-сайт: http://testportal.com.ua/index.php/text/text/59
 
 
Український центр оцінювання якості освіти 

Адреса: 01135, вул.Чорновола, 24, м.Київ
Контакти: Телефон/факс: 8 (044) 503-37-95
Веб-сайт: http://testportal.com.ua/
 
 
З інформацією щодо деяких особливостей зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року можна ознайомитися в розділі «Особливості ЗНО-2020».   (ЗНО 2020 у запитаннях та відповідях)
 
 

У розділі «Підготовка до ЗНО» розміщено матеріали, які допоможуть Вам підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.

 

 


Програми зовнішнього незалежного оцінювання із усіх предметів розміщені в розділі «Підготовка до ЗНО».

 

 

У розділі «Підготовка до ЗНО» розміщено характеристики тестів зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року з усіх предметів.

 
Видавничий дім «Освіта» спільно з Українським центром оцінювання якості освіти та Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України готують серію навчально-методичних матеріалів з усіх предметів «Індивідуальні комплекти для підготовки до ЗНО».
За додатковою інформацією просимо звертатися до регіональних центрів оцінювання якості освіти та Видавничого дому «Освіта».
Також радимо під час підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання користуватися навчальною літературою, рекомендованою Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.
 
 

Адреса та номер телефону інформаційної підтримки Українського центру оцінювання якості освіти.

Телефон інформаційної підтримки: (044) 486-09-62.

 

Підготовка до тестів 2021 року
https://prometheus.org.ua/zno/

 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ


Зовнішнє оцінювання проводиться з метою забезпечення прав осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, державним вимогам.
 

Участь у зовнішньому оцінюванні може взяти особа, яка має повну загальну середню освіту або здобуде її в поточному навчальному році та зареєструвалася відповідно до встановлених вимог.
 

Зовнішнє оцінювання проводиться щороку з використанням технологій педагогічного тестування. Завдання сертифікаційних робіт укладаються Українським центром відповідно до програм зовнішнього оцінювання з певних навчальних предметів.
 

Строки організації та проведення зовнішнього оцінювання, перелік навчальних предметів, з яких проводиться зовнішнє оцінювання, та мов національних меншин, якими здійснюється переклад текстів, визначаються наказами Міністерства освіти і науки України.
Учасникам зовнішнього оцінювання створюються рівні умови шляхом стандартизації процедур проведення зовнішнього оцінювання.
Для учасників з особливими освітніми потребами в пунктах зовнішнього оцінювання створюються особливі (спеціальні) умови для проходження оцінювання.
Результатом зовнішнього оцінювання є кількісна оцінка рівня навчальних досягнень учасника зовнішнього оцінювання.
Результати зовнішнього оцінювання використовуються:
для визначення конкурсного бала під час відбору осіб, які вступають на навчання до закладів вищої освіти для отримання ступеня молодшого бакалавра, бакалавра (магістра і спеціаліста медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної освіти;
як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти;
для визначення стану функціонування системи загальної середньої освіти та прогнозування її подальшого розвитку.

 

Результати з певного навчального предмета визначаються за:

  • рейтинговою шкалою 100-200 балів – для усіх учасників, які подолали поріг «склав / не склав»
  • критеріальною шкалою 1-12 балів – для учасників з числа випускників системи середньої освіти поточного навчального року, які обрали цей навчальний предмет для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього оцінювання.

Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи, розроблених Українським центром для відповідного предмета, та схем оцінювання завдань відкритою форми з розгорнутою відповіддю.
Рішення про встановлення порога «склав / не склав» ухвалює експертна комісія з визначення рейтингової оцінки. З урахуванням установленого порога «склав / не склав» здійснюється генерування таблиці за шкалою 100-200 балів.
Таблиці за шкалою 1-12 балів розробляються та ухвалюються експертною комісією з визначення оцінки рівня навчальних досягнень.

 

Офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінювання здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання:

  • з української мови і літератури, математики, історії України, англійської, іспанської, німецької, французької мов – не пізніше ніж через 25 календарних днів після проведення зовнішнього оцінювання із зазначених предметів;
  • з інших предметів – не пізніше ніж через 14 календарних днів.
  • Результати зовнішнього оцінювання у вигляді рейтингових оцінок за шкалою 100-200 балів передаються Українським центром до відповідного реєстру в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

ДПА у формі ЗНО відмінено

Верховна Рада підтримала в цілому законопроєкт щодо звільнення випускників шкіл від обов'язкової державної підсумкової атестації (ДПА),  зокрема й у формі ЗНО в 2021 році. Тепер 11-класники матимуть право вибору формату оцінювання знань, якщо не планують вступати до вишів. 
Відповідний крок пов'язаний зі стрімкими темпами поширення коронавірусу в Україні:
"Законопроєкт передбачає надання учням (студентам), які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, права вибору виду оцінювання їхніх результатів навчання – шляхом річного оцінювання, або державної підсумкової атестації, або державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання", – йдеться у пояснювальній записці.
Отже, випускники, які не планують вступати до вишів, звільняються від обов'язкового ДПА у формі ЗНО і можуть отримати свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти без складання ЗНО. Таким учням можуть виставити бали на основі попередніх оцінок та видати атестат.
Водночас випускники, які планують вступати до університетів проходитимуть ДПА у формі ЗНО. 

 

 

Пошук
Київський час
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Погода в цей час
Погода в Україні